НОВИНИ

Радник Трампа до виборів намагався організувати йому зустріч з Путіним - WP

Пападопулос відправив більше десяти електронних листів з обіцянкою налагодити контакти з Москвою.

Один з радників Дональда Трампа Джордж Пападопулос на початку його передвиборної кампанії в березні 2016 року пропонував влаштувати кандидату в президенти зустріч з членами російського керівництва, в тому числі з лідером РФ Владіміром Путіним. Про це пише газета The Washington Post з посиланням на вивчену електронну переписку членів передвиборчого штабу Трампа.

За даними видання, з березня по вересень Пападопулос відправив більше десяти електронних листів Полу Манафорту, Джеффу Сешнус, Картеру Пейджу і іншим членам команди Трампа з обіцянкою налагодити контакти з Москвою, а також обговорити зв'язки між США і Росією "під час президентства Трампа".

Як мовиться у статті, на цю пропозицію відреагували з побоюванням - оточення Трампа посилалося на діючі санкції США проти РФ. Пападопулос пропонував стати посередником між Трампом і Путіним, хоча і досі незрозуміло, чи мав він якесь відношення до представників Росії.

Нагадаємо, розслідування можливого втручання Росії в американські вибори проводять ФБР, Спецкомітет з розвідки сенату і палати представників конгресу. В середині травня Мін'юст США оголосив про призначення колишнього директора ФБР Роберта Мюллера спецпрокурором для проведення окремого незалежного розгляду.

Трамп неодноразово спростовував висунуті проти нього підозри щодо таємних контактів з російськими офіційними особами в період передвиборної кампанії.