НОВИНИ

У Києві відкрився найбільший в Україні паспортний сервіс

Планується, що новий центр, який буде функціонувати за принципом відкритого простору, за день зможе прийняти понад 1500 осіб.

У суботу, 12 серпня, у Києві в тестовому режимі відкрили найбільший в Україні Паспортний сервіс із оформлення біометричних закордонних паспортів та ID-карток. Про це повідомляє прес-служба ДП Документ.

Сервіс відкрили на третьому поверсі універмагу "Україна", який розташований на площі Перемоги. Його площа становить 1400 квадратних метрів.

Для прийому документів, фотографування і зняття біометричних даних будуть використовуватися 27 робочих станцій. Отримати готові документи громадяни зможуть у дев'яти віконцях видачі.

Планується, що новий центр, який буде функціонувати за принципом відкритого простору, за день зможе прийняти понад 1500 осіб. 

Раніше в Державній міграційній службі заявляли, що затримки з видачею закордонних паспортів є тимчасовим явищем, оскільки спричинені стрімким зростанням попиту.

Нагадаємо, наразі з українським паспортом можна їздити без віз до 119 країн світу. 11 червня набула чинності візова лібералізація для громадян України при короткотермінових подорожах українських громадян до країн ЄС і «шенгену». Безвізовий режим стосується всіх держав-членів Європейського союзу, крім Великої Британії й Ірландії, а також країн «шенгенської зони» поза меж ЄС. Цей режим наразі не стосується так званих «заморських володінь» Нідерландів і Франції. Щоб скористатися цим режимом, треба мати біометричний паспорт і, так само як і у випадку з візовим режимом, бути спроможним на прохання прикордонних органів довести мету й умови своєї поїздки, свою платоспроможність тощо.