НОВИНИ

ГПУ виявила в оборонному бюджеті України "діру" в 6,1 млрд грн за підсумками минулого року — ЗМІ

Зокрема, у підприємств концерну Укроборонпром така заборгованість перед Міноборони становила 1,6 млрд грн, а прострочена заборгованість — 335 млн грн.

Генеральна прокуратура України виявила, що на кінець 2016 року дебіторська заборгованість підприємств-постачальників перед Міноборони збільшилася втричі — на 2,4 млрд грн, сягнувши рекордної суми — понад 6,1 млрд грн. Про це повідомляє DT.UA .

Відповідні дані наводяться в листі генпрокурора Юрія Луценка прем'єр-міністру Володимиру Гройсману, спрямованому ним у середині липня до Кабінету міністрів.

Дивіться також: Інфографіка про витрати України на оборону впродовж останніх 20 років

Наголошується, що сума заборгованості становить 11% річного фінансування. При цьому, прострочена заборгованість досягла 755 млн гривень.

Так, у підприємств концерну Укроборонпром така заборгованість перед Міноборони становила 1,6 млрд гривень, а прострочена заборгованість — 335 млн гривень.

Нагадаємо, у січні Рада національної безпеки і оборони України схвалила основні показники державного оборонного замовлення на 2017 рік та прогнозні показники на наступні два роки. У лютому уряд розподілив 6,5 млрд грн, передбачених у державному бюджеті за програмою на розвиток озброєння і військової техніки ЗСУ на 2017 рік.