НОВИНИ

У МЗС назвали причину затримання судна з українцями в Іспанії

Затриманих забезпечили державним адвокатом та україномовним перекладачем.

У МЗС України підтвердили інформацію про затримання в Іспанії екіпажу судна, членами якого є 11 українців. Про це повідомили в Департаменті консульської служби МЗС України.

«Затримання відбулося на підставі Віденської конвенції про боротьбу проти незаконного обігу наркотичних засобів і психотропних речовин та за згоди держави прапора судна. Причина затримання – підозра у перевезенні забороненого вантажу», - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що консул підтримує постійний контакт із керівництвом правоохоронних органів, у провадженні яких перебуває справа.

Затриманих громадян України забезпечено державним адвокатом та україномовним перекладачем. За результатами контакту консула з адвокатом встановлено, що стан затриманих - задовільний, скарг на умови тримання немає.

Нагадаємо, у складі екіпажу затриманого 8 серпня іспанськими правоохоронними органами судна LADY BOSS під прапором Коморських островів є 11 громадян України, а також двоє громадян Болгарії. Затримання відбулося в міжнародних водах неподалік від іспанського порту Альмерія на підставі Віденської конвенції про боротьбу проти незаконного обігу наркотичних засобів та за згоди держави прапора судна. Під час обшуку на борту судна було виявлено наркотичні речовини – 600 мішків гашишу вагою близько 18 тонн.