НОВИНИ

В окупованому Криму суд залишив під арештом 76-річного активіста

Підтримати Караметова приїхали десятки людей.

Верховний суд в окупованому Криму 11 серпня відхилив апеляцію захисту на адмінарешт 76-річному кримськотатарському активісту Серверу Караметову і залишив його під вартою до 19 серпня. Про це повідомляє видання Крим.Реалії.

Підтримати Караметова в суд приїхали десятки людей.

Адвокат Еміль Курбедінов вважає арешт літнього кримськотатарського активіста Сервера Караметова акцією залякування, організованою російською владою, і планує звертатися в міжнародні інстанції через переслідування його підзахисного.

Як повідомлялося, міжнародна правозахисна організація Amnesty International напередодні закликала російську владу негайно звільнити Караметова.

Нагадаємо, Сервера Караметова затримали 8 серпня в Сімферополі за одиночний пікет на підтримку заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза, склавши два адміністративних протоколи. Один - за "порушення порядку проведення одиночних пікетів", другий - за "опір співробітникам поліції". Активіст прийшов на засідання "суду" з плакатом, на якому було написано: "Путін і (Аксьонов), наші діти (Ахтем Чийгоз) не терористи!".

9 серпня суд присудив 76-річному активісту 10 діб адмінарешту за "опір поліції".