НОВИНИ

В окупованому Криму відпустили трьох із чотирьох затриманих кримських мусульман

Четвертого затриманого, Аліма Мадалімова, залишили в ЦПЕ на підставі того, що під час обшуку в нього знайшли два паспорти.

В окупованому Криму російські силовики відпустили трьох із чотирьох раніше затриманих кримських мусульман. Про це у Facebook повідомила спільнота "Кримська солідарність".

У четвер, 10 серпня, після обшуку в Кленівці Білогірського району, чотирьох мусульман правоохоронні органи доставили в Центр протидії екстремізму.

Як ідеться в повідомленні, там у них перевіряли документи і взяли відбитки пальців. Після цього трьох із них відпустили (батька і двох його синів).

Третього сина, Аліма Мадалімова, залишили на підставі того, що під час обшуку в нього знайшли два паспорти. Скільки часу від залишатиметься у ЦПЕ - невідомо.

Нагадаємо, 8 серпня російські силовики в окупованому Сімферополі затримали кримського активіста Сервера Караметова, який вийшов на одиночний пікет до будівлі підконтрольного Кремлю "Верховного суду" Криму. Згодом Залізничний "суд" присудив 76-річному активісту Серверу Караметову 10 діб адмінарешту за "опір поліції".