НОВИНИ

У Литві викрили мережу для торгівлі українцями у Велику Британію

Литовські прикордонники знайшли дев'ятьох українців, яких збиралися вивозити для примусової праці у Велику Британію.

Литовські прикордонники розкрили міжнародну мережу торгівлі людьми та знайшли дев'ятьох українців, яких збиралися вивозити для примусової праці у Велику Британію. Про це 10 серпня повідомило видання Delfi.

"У понеділок увечері співробітники Відділу організації кримінальної розвідки Служби охорони держкордону Литви (СОДКЛ) разом з колегами з Підрозділу берегової охорони затримали в Шяуляйському і Мажейкському районах трьох громадян Литви та одного громадянина України", – йдеться в повідомленні.

Зазнчається, що останній, згідно з наявними даними, є головним організатором незаконної схеми переправлення людей до Великої Британії. Громадяни Литви допомагали українцю і здійснювали переправлення людей за кордон.

Зазначається також, що на цьому тижні співробітники СОДКЛ провели обшуки в житлових приміщеннях, що належать затриманим особам, а також в нежитлових приміщеннях в Шяуляйському і Мажейкському районах.

"Під час обшуків знайдено дев'ять нелегально доставлених громадян України. За даними прикордонників, цих українців планувалося незаконно вивезти за кордон, а також, скориставшись їх вразливістю, використовувати для примусової фізичної праці в рабських умовах", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється також, за даними українських правоохоронців, під час обшуків в Україні були знайдені вогнепальна зброя і підроблені документи, які нелегально зберігалися і ймовірно, використовувалися для переправлення людей за кордон.