НОВИНИ

На базі відпочинку в Коблевому масово отруїлися діти

У лікарню госпіталізували 18 підлітків – учасників київського танцювального колективу Dance Family.

На базі відпочинку "Вінниця" у Коблевому Миколаївської області сталося масове отруєння дітей з київського танцювального колективу Dance Family. Про це йдеться в повідомленні Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

Повідомляється, що 8-9 серпня до інфекційного відділення Березанської лікарні з гострим гастроентероколітом та харчовою токсикоінфекцією відразу госпіталізували 15 підлітків. За результатами медичного огляду захворювання виявили ще у трьох дітей та направили їх до лікарні.

Також повідомляється, що члени танцювального колективу отруїлися після обіду та вечері в їдальні бази відпочинку "Вінниця".

Станом на 9 серпня на базі відпочинку перебували близько 350 осіб. Зазначається, що база не отримувала документів, які дають право на оздоровлення та відпочинок дітей. Тривають позапланові перевірки кафе та їдальні.

Як повідомлялося, у дитячому санаторії "Лазурний" у Бердянську Запорізької області діти захворіли на невідому інфекцію. Міська рада Бердянська повідомила, що санаторій не мав дозволу на роботу. Поліція відкрила кримінальне провадження.