НОВИНИ

Микола Княжицький: Депутатам потрібно платити стільки, щоб вони могли прожити та прогодувати свої родини

Нардеп вважає, що якби в нас депутати й міністри отримували по 50 тис. грн, то тоді люди могли б суворо з них запитувати.

Для того, щоб українські депутати професійно виконували свої обов’язки, були непідкупними та чесними їм потрібно платити стільки, щоб вони могли прожити та прогодувати свої родини. Таку думку в інтерв’ю Тижню висловив народний депутат, голова Комітету Верховної Ради з питань культури і духовності Микола Княжицький.

«Депутат Європарламенту отримує понад €10 тис. щомісяця, плюс проживання, перельоти додому, плюс, плюс, плюс… Думаю, якби в нас депутати й міністри отримували 50 тис. грн, а не 6 тис., ми могли б запитувати з них, ловити за руку за кожну копійку, вимагати роботи, бо на ці гроші реально прожити. Можна купити такий костюм, що не соромно піти на зустріч із візаві з Польщі чи Угорщини. А не ходити, вибачте, в Brioni, а розповідати, що в тебе зарплата 6 тис. грн і що ти чесний», - сказав він.

За його словами, суспільство має звикнути, що своїм політикам треба платити. Але не мільйони, а десятки тисяч гривень. І суворо з них запитувати.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»