Переможниця конкурсу на посаду головного лікаря Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" Ірина Садов'як офіційно призначена на цю посаду. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк.

За його словами, відповідний наказ про призначення підписаний в 9 серпня. Як зазначив Ковтонюк, серед завдань нової очільниці - автономізація лікарні, запровадження госпітальної інформаційної системи, впровадження сучасних клінічних протоколів, перебудова системи закупівель ліків. 

Як пише Українська правда, 9 серпня Ірину Садов'як представили колективу лікарні.

"Жодного дня я не працювала лікарем, вся діяльність моя лише в організації. Я розумію ваші проблеми і розумію, що важливо для здоров'я дитини. Сподіваюсь це моє покликання", – зазначила вона.

Нова очільниця лікарні вважає,що ключова проблема – не відсутність професіоналізму, бо в "Охматдиті" працюють професійні лікарі, а стосунки між пацієнтами, лікарями і пацієнтами. Вона планує перетворити лікарню на комунальне некомерційне підприємство і пропонує зворотній зв’язок з регіонами.

Під час презентації також озвучили бюджет "Охматдиту" на 2017 рік – 355 млн грн.

Як повідомлялося, наприкінці березня МОЗ оголосив повторний конкурс на посаду головного лікаря Охматдиту, тому що за результатами першого конкурсу комісія не визначила переможця через відсутність "гідного кандидата". У травні конкурсна комісія обрала Ірину Садов'як, яка протягом 14 років працювала головним лікарем Коломийської районної лікарні. У її декларації одна квартира на 82,8 квадратних метрів і одна земельна ділянка на 1200 квадратних метрів.