НОВИНИ

Генпрокуратура викликала на допит першого заступника Авакова

Сергій Яровий викликаний у якості свідка у справі про масові заворушення в Одесі 2 травня 2014 року.

Першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового викликали до Генеральної прокуратури України (ГПУ) на допит у якості свідка у справі щодо подій в Одесі 2 травня. Про це повідомили у прес-службі ГПУ.

Яровий буде свідчити у рамках кримінального провадження за фактами неналежного виконання службових обов'язків посадовими особами ГУ МВС України в Одеській області під час масових заворушень в Одесі 2 травня 2014 року і захоплення 4 травня будівлі Одеського міського управління ГУ МВС України в Одеській області, а також перевищення службових повноважень посадовими особами ГУ МВС України, в результаті чого з ізолятора тимчасового утримання незаконно звільнені 63 особи з числа учасників масових заворушень.

"Громадянин Яровий Сергій Анатолійович, який станом на 02.05.2014 перебував на посаді заступника Міністра внутрішніх справ України, відповідно до вимог ст. ст. 133, 135 КПК України викликається на 11 год 00 хв 08 серпня 2017 року до старшого слідчого в особливо важливих справах третього слідчого відділу управління спеціальних розслідувань Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України старшого радника юстиції Зіньковського І.П", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в Одесі 2 травня 2014 року відбулися сутички між сепаратистами і проукраїнськими активістами, які намагалися пройтися ходою на підтримку єдності України. В результаті сутичок та пожежі в Будинку профспілок загинули 48 осіб. Слідство встановило, що масові заворушення в Одесі були організовані і навмисне сплановані.