НОВИНИ

Порошенко затвердив штандарт керівника Національної поліції

Глава держави підписав відповідний указ, який наразі оприлюднений на офіційному сайті президента.

Президент України Петро Порошенко заснував штандарт керівника Національної поліції України. Відповідний указ був підписаний 4 серпня і опублікований на офіційному сайті глави держави.

Указом вносяться зміни в указ глави держави №692 "Про символіку Національної поліції України" від 9 грудня 2015 року.

«Штандартом керівника Національної поліції України (далі – штандарт) є темно-синє квадратне полотнище розміром 90 х 90 см із зображенням у центрі емблеми Національної поліції України. Висота емблеми становить 2/3 висоти штандарта. По периметру полотнища – лиштва у вигляді орнаменту з дубового та лаврового листя, обрамлена срібним кантом. Краї полотнища, крім верхнього, прикрашено бахромою срібного кольору», - йдеться в описі штандарту.

Також повідомляється, що всі зображення на полотнищі виконано срібним шитвом, а поле зворотної сторони штандарта без зображень.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Зазначимо, що сьогодні, 4 серпня, в Україні відзначають день Національної поліції. Свято було започатковане указом президента Петра Порошенка від 10 грудня 2015 року, дата 4 серпня пояснюється тим, що це день підписання президентом Закону України "Про Національну поліцію".