НОВИНИ

У США російського хакера засудили до майже чотирьох років в’язниці

Після відбуття терміну покарання його мають депортувати до Росії.

У США російського хакера Максіма Сєнаха суд засудили до 46 місяців ув’язнення. Його визнали винним в отриманні особистої вигоди від поширення шкідливої комп’ютерної програми Ebury і незаконному привласненні мільйонів доларів. Після відбуття терміну покарання його мають депортувати до Росії.

Сєнах народися у Великому Новгороді. Його затримали у 2015 році у Фінляндії, а потім екстрадували до США. Там він уклав угоду зі слідством, і у березні зізнався в участі «у змові з метою вчинити комп’ютерне шахрайство».

За даними слідства, Сєах був причетний до створення ботнету Ebury, що охопив десятки тисяч серверів у США та інших країнах.

Нагадаємо, США вимагають екстрадиції російського хакера Пєтра Лєвашова, який наразі перебуває під арештом в Іспанії.

Також раніше повідомлялося, що Національна судова палата Іспанії ухвалила рішення про екстрадицію в США російського програміста Станіслава Лісова. Його підозрюють у причетності до розробки і поширення шкідливої ​​програми NeverQuest, яке викрадає дані клієнтів, які ті вводять на сторінках онлайн-банків. За допомогою цієї програми з рахунків жертв, за попередніми даними, було викрадено кілька мільйонів доларів.