НОВИНИ

У Венесуелі за два дні протестів загинули до 16 осіб

Опозиція країни оголосила про продовження протестів незалежно від підсумків виборів в установчі збори.

У Венесуелі під час масових протестів 29 та 30 липня загинули, за різними даними, від 10 до 16 осіб. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Зазначається також, що опозиція країни оголосила про продовження протестів незалежно від підсумків виборів в установчі збори.

Наразі результати голосування не оголошені, але влада країни повідомила, що у виборах взяла участь рекордна кількість громадян.

Слід наголосити, що чимало країн у регіоні вже оголосили, що не визнають підсумки голосування. У США заявили, що вже розглядаються санкції стосовно нафтового сектора Венесуели та її політичних діячів.

Як повідомлялось, 29 липня убили кандидата у Конституційну асамблею Венесуели юристаХосе Фелікс Пінеда.

Нагадаємо, 30 липня у Венесуелі проходять вибори до конституційної асамблеї, які ініціював президент країни Ніколас Мадуро.

28 липня в країні заборонили будь-які вуличні маніфестації, а порушників можуть ув'язнити на термін від п'яти до десяти років.

Як відомо, з початку квітня в Венесуелі майже щодня проходять акції протесту, під час яких загинули 90 осіб, понад 750 людей отримали поранення. Кількість затриманих у Венесуелі з моменту початку антиурядових протестів у квітні перевищила 3,6 тисячі осіб.