НОВИНИ

На хабарі затримали помічника Трояна і заступника керівника "Азова" — Луценко

Було проведено 13 обшуків, у тому числі в помешканні заступника МВС Вадима Трояна.

У рамках спільного розслідування ГПУ та СБУ було затримано помічника заступника міністра внутрішніх справ, заступника керівника громадської організації "Громадянський корпус "Азов" і цивільного громадянина. Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.

«У ході спільного з СБУ провадження було задокументовано та затримано заступника керівника ГО "Цивільний корпус "Азов" Бржезинського, помічника заступника МВС України Іваштенко та громадянина Ш., які підозрюються у систематичному вимаганні з погрозою життю та здоров'ю від представника одного з підприємств коштів на загальну суму понад 1,5 млн грн. Згідно даних НСРД 785 тис грн зазначені зловмисники розділили між собою та іншими особами», - йдеться у повідомленні.

Луценко також повідомив, що було проведено 13 обшуків, у тому числі в помешканні заступника МВС Вадима Трояна. При цьому кошти виявити не вдалося.

«Усім трьом зловмисникам оголошено підозру та обрані запобіжні заходи. Продовжуються слідчі дії для встановлення повного складу осіб, що отримували неправомірну вигод», - підсумував Луценко.

Раніше ЗМІ повідомили, що на хабарі затримано помічника заступника міністра внутрішніх справ Вадима Трояна, який діяв у змові з представником громадського корпусу "Азова".

Нагадаємо, 6 липня двох топ-чиновників Укрзалізниці - начальника земельного департаменту Андрія Тимошенка та начальника юридичного департаменту Олександра Ященка затримали на хабарі у розмірі 150 тисяч доларів. В прокуратурі Києві повідомили, що посадовці отримали хабар за сприяння укладенню договору оренди землі на території смт Пісківка на Київщині.