НОВИНИ

Убивство бійців АТО у Дніпрі. Двоє нападників раніше мали проблеми із законом

У МВС також розповіли, що стрілянина була пов'язана з економічними питаннями.

Двоє із нападників, які вчинили смертельну стрілянину у Дніпрі, раніше мали проблеми з законом. Про це розповів радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко.

"З числа нападників кілька чоловік, як мінімум двоє, досі мали проблеми з законом - за хуліганські дії і за розбій. З числа постраждалої сторони не було людей, які зав'язані у якихось кримінальних сюжетах і розборах", - сказав він.

Він також розповів, що стрілянина у Дніпрі була пов'язана з економічними питаннями.

"Ми володіємо інформацією, що цей конфлікт був пов'язаний з економічними питаннями, з господарськими питаннями", - зазначив Варченко.

Також відомо, що поліція Дніпропетровської області надала охорону сім'ї адвоката Едмонда Саакяна, якого 24 липня поранили під час стрілянини в Дніпрі.

Як повідомлялося, під час стрілянини, яка сталася 24 липня у Дніпрі, загинув колишній боєць 11 батальйону 59 бригади на позивний "Щука", за неперевіреними даними, від кульового поранення в голову.

Другий загибилий - ветеран АТО Олексій Вагнер, який отримав численні поранення, служив у 20 окремому батальйоні 93 мотопіхотної бригади,  За словами працівника лікарні імені Мечникова Ярослава Медведика, його привезли в дуже тяжкому стані, з великою крововтратою. Він помер під час спроби надати йому медичну допомогу.

Також внаслідок численних пострілів був тяжко поранений відомий у Дніпрі адвокат, воїн-доброволець та захисник постраждалих у сутичках 9 травня ветеранів АТО Едмонд Саакян, який служив раозм із Вагнером.

Місцеві ЗМІ повідомили, що правоохоронцям вдалося затримати одного із зловмисників, а через деякий час ще одного.

Згодом у мережі опублікували відео моменту перестрілки у Дніпрі. а також оприлюднили радіоперехоплення переговорів патрульних з деталями інциденту.

Постраждалий під час стрілянини у Дніпрі адвокат, учасник АТО Едмонд Саакян повідомив, що стрілки вимагали грошей у його рідних.