НОВИНИ

У Росії суд заочно заарештував прокурора і слідчого у справі Януковича

З відповідним клопотаннями звернувся Слідчий комітет РФ.

Басманний суд Москви заочно заарештував прокурора Головної військової прокуратури України Руслана Кравченко і слідчого з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України Вадима Приймачка. Відповідна інформація розміщена на сайті суду.

Зазначається, що з відповідним клопотаннями звернувся Слідчий комітет РФ.

У четвер, 20 липня суддя задовольнив клопотання, згідно з якими Руслан Кравченко і Вадим Приймачок звинувачуються за ч.2 статті 299 Кримінального кодексу РФ - "Притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності або незаконне порушення кримінальної справи, поєднане з обвинуваченням особи у вчиненні тяжкого або особливо тяжкого злочину".

Військовий прокурор Руслан Кравченко є керівником групи прокурорів у справі про держзраду Януковича.

Додамо, що військовий прокурор і слідчий Приймачок розслідують також кримінальне провадження щодо міністра оборони РФ.

Нагадаємо, 26 червня в Оболонському суді Києва відбулося перше засідання по суті щодо державної зради Януковича, 29 червня суд дав дозвіл на спеціальне судове провадження, оскільки Янукович не з'являється на засідання. У лютому 2014 року Янукович втік на територію РФ.

5 липня Янукович заявив, що вирішив відкликати своїх адвокатів у справі про державну зраду. Відтак йому призначили безкоштовного державного адвоката Віталія Мешечка. Суд дав адвокатові три тижні на ознайомлення з матеріалами й оголосив перерву до 3 серпня.