НОВИНИ

У Венесуелі оголосили підсумки неофіційного референдуму

Понад сім мільйонів ​​осіб проголосували проти нинішньої влади.

У Венесуелі понад сім мільйонів осіб проголосували проти скликання установчих зборів на неофіційному референдумі, який проходив 16 липня. 

На голосуванні розглядали питання про те, чи підтримують проект змін до конституції країни і скликання установчих зборів для цієї мети, яку ініціював президент Ніколас Мадуро.

Слід зауважити, що Мадуро погодився на проведення "народного референдуму" за умови, якщо його проведуть мирно і в спокійній обстановці. Однак влада попередила, що результати референдуму не матимуть законної сили, оскільки він проводиться без схвалення законодавцями.

Як повідомило агентство Associated Press, під час голосування на чергу людей було скоєно напад невідомих, в результаті загинула літня жінка, кілька людей отримали поранення. У прокуратурі цей факт підтвердили.

Нагадаємо, що 16 липня, опозиція ініціювала неофіційний референдум у Венесуелі щодо зміни політичної влади в країні.

Раніше повідомлялось, що під час протестів загинули 90 осіб, понад 750 людей отримали поранення. Кількість затриманих у Венесуелі з моменту початку антиурядових протестів у квітні перевищила 3,6 тисячі осіб

Нагадаємо, з початку квітня в Венесуелі майже щодня проходять акції протесту

Президента країни Ніколаса Мадуро звинувачують у встановленні диктатури і доведенні країни до глибокої економічної кризи. Раніше Мадуро заявив про наміри внести зміни до конституції країни і тим самим вирішити кризу в Венесуелі, однак опозиціонери відмовилися брати участь в цьому процесі і назвали його незаконним.

Учасники демонстрацій вимагають проведення дострокових виборів нового президента, повного відновлення прав парламенту Венесуели, а також початку процесу відновлення економіки країни. Крім того, венесуельська опозиція звинувачує президента країни Мадуро в ігноруванні законів, взятті під варту політичних опонентів і тиску на судові органи, а також в економічних проблемах країни.