НОВИНИ

Напад на туристів у Єгипті. Озброєний чоловік отримав наказ від терористів ІДІЛ

Нападник контактував з бойовиками в інтернеті.

Озброєний чоловік, який напав на туристів у Хургаді, мав зв'язки з бойовиками терористичної організації "Ісламська держава" (ІДІЛ) і отримував від них накази. Про це повідомляє Bild, посилаючись на власні джерела представників єгипетських спецслужб.

"27-річний чоловік, який на пляжі в Хургаді напав з ножем на іноземних туристів, був прихильником ІДІЛ. Він контактував з бойовиками в інтернеті, і саме від них отримав наказ напасти на іноземців", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією видання, зловмисник використав недоліки в безпеці готелю. Оскільки він не міг потрапити в готель з боку суші, він зайшов у воду і поплив до пляжу готелю Sunny Sunny El Palacio. У воді він почав наносити удари ножем по плаваючим у морі людям.

В результаті він убив двох жінок з Німеччини і поранив ще кілька людей. Злочинець зміг вибратися з води і спробував втекти, проте був знешкоджений на території сусідньго готелю.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ Німеччини підтвердило загибель двох своїх громадян під час нападу чоловіка з ножем на туристів в Єгипті 14 липня 2017 року. Спочатку єгипетські ЗМІ повідомили, що під час нападу загинуло дві громадянки України. Проте потім ця інформація була спростована. Посол України в Єгипті Геннадій Латій повідомив, що під час нападу була поранена жінка, яка народилася в Україні, але є громадянкою Російської Федерації.