НОВИНИ

Матіос: Фігуранти "справи Клименка" пішли на угоду зі слідством

Партнери екс-міністра доходів та зборів почали співпрацю з правоохоронцями одразу після обшуків.

Фігуранти у справі екс-міністра доходів та зборів Олександра Клименка пішли на угоду зі слідством після обшуків, які відбулися у п'ятницю, 14 липня. Про це повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос у Facebook.

"Просто дивлячись, що відбувається за законом у кабінетах слідчих Головноі військовоі прокуратури з'являються думки вслух: ще вчора вони тусили в Гулівері і були партнери з Клименком, а нині після обшуків у квартирах "господаря" вже надвечір вони ж ( від страху/совісті чи сумління??) рядками свідчень у протоколах - пішли на співпрацю зі слідством", - написав Матіос.

14 липня в офісному центрі "Гулівер" правоохоронці заблоковали майно екс-міністра Олександра Клименка на суму 12 млрд дол.

Як повідомлялось, правоохоронці обшукували понад 180 помешкань, які належать екс-міністру Клименку.

Нагадаємо, 14 червня головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що колишній міністр доходів і зборів Олександр Клименко отримав листа з повідомленням про підозру.

8 лютого Апеляційний суд Києва заочно заарештував колишьного міністра Клименка. Наприкінці 2014 йому повідомили про підозру у заволодінні державним майном в особливо великих розмірах.

Із 2015 року він перебуває у міжнародному розшуку. Щодо Клименка порушили два кримінальні провадження, одне з яких наразі довелося зупинити через розшук підозрюваного.