НОВИНИ

Маккейн закликав США посилити санкції проти РФ та надати Україні летальну зброю

Сенатор наголосив, що Путіну вже давно настав час заплатити за напад на демократію.

Американський сенатор-республіканець Джон Маккейн закликав Конгрес США посилити санкції проти РФ та надати Україні летальну зброю. Він наголосив, що Путіну вже давно настав час заплатити за напад на американську демократію. Про це повідомляє Chastime.
"Нам потрібно почати відповідати на акти агресії, вже вчинені Росією. Ось чому так важливо, щоб Палата представників просунула сильний законопроект щодо антиросійських санкцій, який вже затвердив Сенат у співвідношенні 98 проти двох. Путіну вже давно пора заплатити значну ціну за його напад на американську демократію", – зазначив Маккейн.

 "У тому числі ми повинні надати Україні оборонна летальна зброю, в якому вона потребує і якого вона заслуговує. Ми повинні залишити відкритими двері в НАТО для тих країн, які готові робити все необхідне для приєднання до Альянсу", – додав сенатор.

Раніше Маккейн заявив, що Росія несе більшу загрозу, ніж ІДІЛ

Як повідомлялось, Білий дім ще не прийняв рішення про надання зброї Україні, однак Андрій Парубій заявив, що Україна може отримати летальне озброєння від Сполучених Штатів Америки до кінця поточного року. 

Перед цим, 16 червня, Порошенко провів зустріч з делегацією Національного демократичного інституту США (НДІ) на чолі з головою ради директорів цієї організації, колишнім державним секретарем США Мадлен Олбрайт. Олбрайт наголосила на важливості надання Україні оборонної зброї з метою забезпечення законного права суверенної держави на самооборону відповідно до статті 51 Статуту ООН.

Білий дім представив проект федерального бюджету США на 2018 фінансовий рік, який передбачає, в тому числі, допомогу Україні за різними програмами на загальну суму близько $350 млн.