НОВИНИ

  ▪   Андрій Голуб

Добкін заявив, що прийде в ГПУ в призначений Луценком час

Нардеп запевнив, що не збирається переховуватися, а також що у нього "міцне здоров’я та пледів йому не треба".

Народний депутат Михайло Добкін заявив, що з’явиться до прокуратури 14 липня о 14:00 у супроводі своїх адвокатів. Про це він сказав у кулуарах парламенту після того, як Рада дала дозвіл на затримання та арешт.

Раніше в сесійній залі генпрокурор Юрій Луценко викликав Добкіна в ГПУ на 14 липня о 14:00.

Добкін заявив журналістам, що не збирається переховуватися, а також що у нього ''міцне здоров’я та пледів йому не треба''.

''Я піду туди, куди вони скажуть. Звісно ж спробую захиститися в суді'', - зазначив він.

Також Добкін наголосив, що вважає всі обвинувачення на свою адресу надуманими і замовними, та зазначив, що очікував затримання вже на виході з будівлі Ради:

''Однак мабуть вони вирішили не робити з мене мученика'', - підсумував нардеп.

Нагадаємо, 13 липня Верховна Рада підтримала три подання генпрокурора про надання дозволу на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Добкіна.

Як повідомлялося 29 червня генпрокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Михайла Добкіна. За його словами, в діях Добкіна "вбачаються ознаки умисної змови групи осіб для зловживання службовим становищем та сприяння шахрайству з метою заволодіння 78 га земельних ділянок у Харкові нормативною вартістю понад 220 млн грн".

12 липня Комітет Верховної Ради з питань регламенту визнав законним і мотивованим лише одне подання генерального прокурора України Юрія Луценка на народного депутата з фракції "Опозиційний блок" Михайла Добкіна - про надання згоди на притягнення його до кримінальної відповідальності. Два інших подання про надання згоди на затримання та на арешт Добкіна комітет визнав недостатньо мотивованими.