НОВИНИ

У Палату представників Конгресу США внесли питання про імпічмент Трампа

Конгресмени наполягають, що президент США міг перешкоджати розслідуванню про можливе втручання Росії в американські вибори в минулому році.

У США конгресмени від демократів Бред Шерман і Ел Гріг висунули на розгляд палати представників Конгресу питання про імпічмент президенту Дональду Трампу. Видання The Hill зазначає, що це перша офіційна ініціатива конгресменів.

"Недавні викриття Дональда Трампа-молодшого свідчать про те, що виборчий штаб Трампа був готовий прийняти допомогу з боку Росії", - йдеться в заяві Шермана.

Зокрема, конгресмени наполягають, що президент США міг перешкоджати розслідуванню про можливе втручання Росії в американські вибори в минулому році.

"Тепер ми будемо намагатися змусити юридичний комітет Палати представників Конгресу США провести слухання з приводу створення перешкод правосуддю і російського втручання в наші вибори", - вказує конгресмен.

Шерман наполягає, що розмова Трампа з колишнім директором ФБР Джеймсом Комі і його подальше звільнення були спрямовані на те, щоб перешкоджати правосуддю.

Як повідомлялося, 9 травня Трамп відправив у відставку директора ФБР Джеймса Комі, який займав цю посаду з 2013 року. Президент США аргументував своє рішення тим, що Комі втратив довіру в Вашингтоні.

Нагадаємо, центральне управління розвідки США дійшло висновку, що Росія втрутилася в президентські вибори, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. Через це США вислали з країни 35 російських дипломатів і закрили два російських дипломатичних компаунди в Нью-Йорку і Меріленді у відповідь на втручання Росії у вибори у США та утиски американських дипломатів в Москві. Розслідування про ймовірне втручання Росії в проведення минулорічних президентських виборів у США доручили надсекретному відділу ФБР.

Згодом національна розвідка США виклала в публічний доступ незасекречену версію доповіді про "втручання Росії у вибори". Документ має і секретну версію, яку раніше представили Бараку Обамі і Трампові. Згідно з документом, президент Росії Владімір Путін наказав провести хакерські атаки з метою вплинути на вибори в США.