НОВИНИ

Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо збільшення видатків для нацбезпеки та оборони

Програми щодо підвищення фінансування необхідно затвердити до 15 вересня.

Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони щодо збільшення видатків для нацбезпеки та оборони України. Про це повідомила прес-служба глави держави. 

Йдеться про указ №183/2017 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 10 липня 2017 року "Про невідкладні заходи щодо фінансування потреб національної безпеки і оборони України у 2017 році".

Зазначається, що програми щодо підвищення фінансування необхідно затвердити до 15 вересня.

"Розробити та затвердити до 15 вересня 2017 року програми, пов'язані з підвищенням обороноздатності та безпеки держави, що реалізуються із залученням кредитів (позик) під державні гарантії суб'єктами господарювання – резидентами України, та вжити заходів щодо притягнення в установленому порядку до відповідальності посадових осіб, які допустили невиконання у визначені строки відповідних завдань", - йдеться у повідомленні.

Згідно з рішенням, встановлено додаткові бюджетні призначення для Міністерства оборони України, Національної гвардії України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту України, Національної поліції України, Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Управління державної охорони України, Міністерства юстиції України.

Нагадаємо, що минулого року Верховна Рада збільшила фінансування силовиків на 7 мільярдів гривень.