НОВИНИ

Сину Трампа було відомо про намір Росії втрутитися у вибори в США – NYT

Трамп-молодший отримав на електронну пошту лист про те, що матеріал щодо Клінтон був частиною кремлівської кампанії.

Старший син президента США Дональда Трампа, Дональд Трамп-молодший, був проінформований про наміри уряду Росії допомогти кампанії його батька. Про це у вівторок, 11 липня, пише американська газета The New York Times з посиланням на обізнані джерела. 

У статті стверджується, що Трамп-молодший перед зустріччю з російським адвокатом Наталією Весельніцкою отримав на електронну пошту лист про те, що матеріал щодо Клінтон був частиною кремлівської кампанії, метою якої було допомогти Трампу-старшому стати президентом.

Цей лист був відправлений PR-спеціалістом і колишнім репортером одного з британських таблоїдів Робом Голдстоуном. У ньому йшлося про те, що компрометуюча інформація, якою володіє російський юрист, може завдати шкоди репутації Клінтон і є частиною зусиль уряду Росії щодо надання допомоги передвиборній кампанії Трампа.

Голдстоун стверджував різним ЗМІ, що зустріч Трампа-молодшого з Весельніцкою організував саме він. Разом з тим NYT вказує, що немає даних про зв'язок обіцяних синові американського президента даних з хакерськими атаками на Демократичну партію.

Раніше Трамп-молодший зізнався, що під час президентської кампанії зустрічався з Наталією Весельніцкою, від якої він очікував отримати компромат на Хілларі Клінтон. У Москві заперечують всі звинувачення в спробах вплинути на вибори в США. Прес-секретар російського президента заявив, що в Кремлі не знають, хто така Наталка Весельніцкая.