НОВИНИ

Трамп назвав неможливим створення з Росією групи з питань кібербезпеки

Разом з тим співпрацю двох країн щодо Сирії американський лідер визнав дієвим.

Президент США Дональд Трамп вважає неможливим створення групи з питань кібербезпеки спільно з Росією, хоча і обговорював це питання під час першої особистої зустрічі з главою РФ Владіміром Путіним на саміті G20 в Гамбурзі 7 липня. Про це американський лідер написав у Twitter.

"Той факт, що я з президентом Путіним обговорював групу з кібербезпеки, ще не означає, що я вірю в те, що це може статися. Це неможливо, але припинення вогню змогло і сталося!" - написав він.  Разом з тим співпрацю двох країн щодо Сирії президент США визнав дієвим.

Раніше Трамп описав свою зустріч з Путіним цілою серією твітів. "Ми з Путіним обговорювали питання про створення підрозділу з кібербезпеки", - говорилося в одному з них. Також президент США зазначив, що "двічі рішуче натиснув на президента Путіна про втручання Росії" в американські вибори, але російський лідер "затято заперечував це".

Як з'ясувала раніше газета The New York Times, Трамп обговорював з Путіним ймовірне втручання Росії у вибори в США протягом 40 хвилин. Видання з'ясувало, що моментами розмова ставала напруженою, і "Путін голосно вимагав від президента доказів" втручання Росії.