НОВИНИ

Порошенко підписав закон, який посилить контроль за дитячими закладами оздоровлення

Закон також розширює категорію дітей, які можуть оздоровитися за рахунок коштів держбюджету та інших джерел.

У четвер, 6 липня, президент України Петро Порошенко підписав закон щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей і збереження мережі дитячих оздоровчих закладів. Про це повідомила прес-служба глави держави.

Зазначається, що реалізація положень закону посилить контроль за діяльністю дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

"Законом розширюються перелік категорій дітей, які мають право на оздоровлення та відпочинок за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів, коштів підприємств, установ та організацій, професійних спілок та фондів, добровільних внесків юридичних та фізичних осіб, інших джерел. Також документом уточнюються повноваження державних органів у сфері оздоровлення та відпочинку дітей, порядок утворення, реорганізації та ліквідації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, встановлюється відповідальність за неподання або подання не в повному обсязі відомостей для внесення до Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей", - йдеться у повідомленні.

Документ набирає чинності на настпуний день після його підписання.