НОВИНИ

У Гамбурзі сталися сутички між поліцією та демонстрантами перед самітом G20

Правоохоронці застосували проти кількох учасників акції перцевий спрей.

За кілька днів до відкриття саміту країн Великої двадцятки (G20) в Гамбурзі відбулися перші зіткнення між протестувальниками проти політики G20 та поліцією. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Напередодні ввечері, 2 липня, гамбурзька поліція перешкодила демонстрантам, які хотіли встановити наметове містечко на півострові Ентенвердер на березі річки Ельби.

У поліції заявили, що демонстрація була дозволена, але організаторів заздалегідь попередили, що забороняють влаштовувати табір для ночівлі. На місці демонстрації ввечері в неділю перебували близько 600 людей. Деякі з них почали встановлювати намети.

Правоохоронці завадили учасникам акції та прибрала одинадцять наметів. Речник поліції стверджує, що демонстранти жбурляли в правоохоронців повітряні кульки, наповнені фарбою.

Поліцейські застосували проти кількох учасників акції перцевий спрей. За даними поліції, одного протестувальника затримано.

Нагадаємо, за даними поліції Гамбурга у неділю, 2 липня, на протест напередодні саміту G20 вийшли близько 8000 тисяч людей.

Раніше повідомлялось, що Німеччина заборонила Ердогану виступати перед турками під час саміту G20, який відбудеться 7-8 липня в німецькому Гамбурзі.