НОВИНИ

У Львові відбувся допрем’єрний показ фільму, присвяченого Василю Сліпаку

До створення документальної стрічки долучилися сотні людей.

У Львові 29 червня на Міжнародному музичному марафоні "WLive.Тихі дні любові і музика миру" відбувся допрем'єрний показ документального фільму «Міф», який присвячений пам'яті Василя Сліпака. "Міф" – це фронтовий позивний співака, який був добровольцем у зоні АТО.

Сценарист, продюсер та режисер фільму Леонід Кантер зазначив, що сотні людей допомагали створювати цю стрічку. 

"До створення цього фільму долучилися сотні людей. Це і ті, хто надавав нам своє домашнє відео. І ті, хто радили, підказували, допомагали організаційно, і, звичайно, ті доброчинці з усього світу, які фінансували цей фільм", - розповів він.

Творець фільму також сказав, що разом з командою дуже поспішали, аби встигнути зняти фільм до річниці загибелі героя. 

"Може щось і не вдалося, але ми дуже поспішали, щоб встигнути до річниці смерті Василя”. Це наш дарунок йому від серця. Те, яким вийшов фільм, великою мірою визначив сам Сліпак. Тому що його щирість, доброта, глибина, багатогранність були нашими орієнтирами у створенні цього фільму, ми намагалися йти за ним, зрозуміти його, щоб створити фільм, який би відповідав його особистості",- зазначив Кантер.

Василь Сліпак був солістом в Паризькій національній опері. Він був активним учасником Помаранчевої революції, з початком Революції гідності очолив волонтерський рух і координував у Франції громадські акції, спрямовані на підтримку України. З 2015 року воював на Донбасі. Василь Сліпак загинув 29 червня 2016 року від кулі снайпера поблизу Луганського Бахмутського району Донецької області. 20 лютого 2017 року президент Петро Порошенко посмертно присвоїв Василю Сліпаку звання героя України. 10 квітня 2017 Порошенко вручив Зірку Героя України батькам загиблого добровольця.