НОВИНИ

У Білому домі повідомили, де Трамп зустрінеться з Путіним

Зустріч президентів відбудеться вперше.

Президент США Дональд Трамп вперше зустрінеться з президентом Росії Владіміром Путіним під час саміту країн Великої двадцятки, що проходитиме в Німеччині 7-8 липня. Про це повідомив радник Трампа з нацбезпеки Герберт Макмастер.

"Будучи в Гамбурзі, президент зустрінеться з багатьма світовими лідерами. Зокрема, це буде і російський президент ", - розповів Макмастер. 

Політик зауважив, що список тем, які будуть підніматися, ще не сформували. На його думку, однією з цілей буде розвиток єдиного підходу до Росії.

Макмастер додав, що Трамп хотів би, щоб США і весь західний світ побудували більш конструктивні стосунки з Росією.

"Водночас, він дав зрозуміти, що США зроблять все необхідне для протистояння дестабілізуючій поведінці Росії", - зазначив радник президента США.

Нагадаємо, 20 червня, президент України Петро Порошенко зустрічався з президентом США Дональдом Трампом та заявив, що Україна отримала тверду підтримку з боку США. 

Сторони обговорили питання імплементації Мінських угод. Крім того, за словами Порошенка, Трамп дав доручення розширити співпрацю з Україною у військово-технічному напрямі. Також Петро Порошенко передав віце-президенту США Майку Пенсу листа від родичів українських заручників на окупованих територіях і в Росії та отримав запевнення в сприянні США для їх звільнення.