НОВИНИ

  ▪   Андрій Голуб

У суді над Януковичем оголосили перерву на тиждень

Перед цим суд визначив порядок розгляду доказів у справі.

У суді щодо можливої держзради екс-президента Віктора Януковича оголошено перерву до 10:00 четверга, 6 липня. Таке рішення ухвалила колегія суддів Оболонського райсуду Києва, передає кореспондент Тижня.

Перед цим суд ухвалив, що до 5 липня сторони процесу мають надати письмові докази, які бажають долучити до справи. Їх розглянуть насамперед. Уже потім відбуватиметься допит свідків у справі.

Як повідомлялося, вранці 29 червня Оболонський районний суд Києва задовольнив клопотання прокуратури про призначення спеціального судового провадження щодо Януковича. 

22 червня Оболонський районний суд Києва викликав екс-президента Віктора Януковича на 10 найближчих засідань суду у справі щодо державної зради. Перше з яких призначили на 26 червня.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура звинувачує Януковича у державній зраді. У справі фігурує лист Януковича від 1 березня 2014 року до президента РФ Владіміра Путіна із проханням увести війська в Україну. У ГПУ вважають, що цей лист узаконив надання Путіну дозволу на використання російських військ в Україні, що сприяло анексії Криму та окупації частини Донбасу.

4 травня 2017 року Оболонський районний суд Києва розпочав підготовче засідання у справі проти Віктора Януковича про державну зраду за процедурою спеціального (заочного) досудового розслідування. У прокуратурі заявили, що в суді вимагатимуть для Януковича довічного ув'язнення.