НОВИНИ

Недопуск росіянки Самойлової на Євробачення. Аласанія заявив про можливі санкції проти НГТУ

Причина - "незабезпечення участі в Євробаченні" Самойлової.

Проти Національної громадської телекомпанії України (НГТУ) будуть застосовані штрафні санкції через незабезпечення участі у проведеному в Києві міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2017" учасниці від Російської Федерації Юлії Самойлової. Про це у четвер, 29 червня, повідомив голова НГТУ Зураб Аласанія.

"Ранок почався з не дуже приємних новин для UA: PBC (англ. National Public Broadcasting Company of Ukraine, укр. Національна громадська телекомпанія України - Ред.). Схоже, нас таки чекають санкції за "незабезпечення участі в Євробаченні 2017 учасниці від РФ Юлії Самойлової". І у мене є великий сумнів, що держава в особі СБУ захоче розділити з UA: PBC цю колізію", - написав він.

Нагадаємо, Служба безпеки України заборонила в’їзд на територію України громадянці Російської Федерації Юлії Самойловій терміном на три роки через незаконну поїздку в Крим. 

Росія обрала для участі в пісенному конкурсі Євробачення-2017 в Києві співачку Юлію Самойлову, яка пересувається на інвалідному візку. У 2015 році Самойлова виступала в окупованому Криму, потрапивши туди з порушенням українського законодавства. Очільник МЗС України Павло Клімкін назвав такі дії Росії провокацією. У результаті  Росія офіційно відмовилася від участі в пісенному конкурсі.