НОВИНИ

Манафорт визнав факт отримання грошей для допомоги партії Януковича

Він став другим колишнім учасником кампанії Трампа, зареєстрованим як іноземний агент.

Колишній голова виборчої кампанії нинішнього президента США Дональда Трампа Пол Манафорт підтвердив, що отримав гроші від політичній партії колишнього президента України Віктора Януковича. Про це свідчать подані ним до міністерства юстиції США документи, пише агентство Bloomberg.

Манафорт повідомив, що його фірма, DMP International, отримала від Партії регіонів понад $17 млн за консультування в період з 2012 до 2014 року. Консалтингова фірма екс-очільника передвиборчого штабу Трампа 27 червня подала документи на реєстрацію іноземним агентом через роботу на українську партію. Громадяни та юридичні особи США зобов'язані реєструватися іноземними агентами, якщо працюють в інтересах зарубіжних урядів. Відмова від реєстрації може переслідуватися в кримінальному порядку.

Манафорт став другим колишнім учасником кампанії Трампа, зареєстрованим як іноземний агент. У березні колишній радник з питань національної безпеки Майкл Флінн зареєструвався в міністерстві юстиції через роботу, яку його консалтингова фірма виконувала для турецького бізнесмена.

Пол Манафорт є одним із кількох людей, пов’язаних свого часу з кампанією Трампа, які перебувають під наглядом комітетів Конгресу США, що розслідують втручання Росії у вибори 2016 року.

Манафорт був керівником передвиборчого штабу кандидата в президенти США Дональда Трампа. Як повідомляло раніше виданні The New York Times, з "чорної бухгалтерії" Пол Манафорт міг отримати $12,7 млн, перебуваючи радником колишнього президента України Віктора Януковича. У НАБУ підтвердили, що серед прізвищ осіб у списку так званої "чорної бухгалтерії" Партії регіонів дійсно значиться прізвище Манафорта.