НОВИНИ

В СБУ розповіли про підготовку російськими пропагандистами провокації проти ОБСЄ

У районі Красноперекопська у повній готовності знаходиться знімальна група російського пропагандистського каналу Life.

У Службі безпеки України повідомили про ймовірну підготовку російськими пропагандистами провокації проти спостерігачів Спеціальної Моніторингової місії ОБСЄ на адмінкордоні з окупованим РФ Кримом. Про це повідомили у прес-службі СБУ у понеділок, 26 червня.

Згідно із повідомленням, у районі Красноперекопська у повній готовності знаходиться знімальна група російського пропагандистського каналу Life. Тому не виключено, що подібні фейкові заяви бойовиків – це підготовка до чергових провокацій проти представників міжнародної організації.

Нагадаємо, 23 квітня під час патрулювання у районі окупованого села Пришиб Луганської області підірвався на міні автомобіль СММ ОБСЄ. Один працівник місії загинув, ще двоє отримали поранення.

Українська сторона СЦКК заявила, що у зазначений час режим припинення вогню дотримувався як з української сторони, так із боку НЗФ ОРЛО. У міністерстві закордонних справ України заявили, що підрив автомобіля свідчить про наміри Росії «та її маріонеток» залякати спостерігачів ОБСЄ.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав ретельно розслідувати трагічний інцидент.

Окрім того, на трагічну подію відреагували у штабі АТО та наголосили, що звинувачення керівників ОРДіЛО щодо диверсійних дій ЗСУ, внаслідок яких загинув представник СММ ОБСЄ, є безпідставними.

Як повідомлялося, загиблий на Донбасі внаслідок підриву автівки член патруля місії ОБСЄ був громадянином США.