НОВИНИ

Росія десятиліттями підриває демократію в США - ЦРУ

Директор управління Майк Помпео зауважив, що у нього немає доказів особистої причетності президента Росії Владіміра Путіна до цього втручання.

Протягом десятиліть Російська Федерація намагається підірвати демократію у Сполучених Штатах Америки. Про це заявив директор ЦРУ Майк Помпео.

В інтерв'ю телеканалу MSNBC він сказав, що РФ втручалася в американські вибори 2016 року, і назвав ці дії Москви "неоригінальними".

"Вони займаються цим протягом шалено довгого часу. Десятиліттями Росія намагається підірвати американську демократію. Так що в деякому сенсі це не новина, але, зрозуміло, це акцентує увагу на нашій здатності зрозуміти, як їх зупинити", - відзначив Майк Помпео.

Керівник ЦРУ, проте, зауважив, що у нього немає доказів особистої причетності президента Росії Владіміра Путіна до цього втручання.

Конгрес США і ФБР зараз ведуть розслідування щодо ймовірних спроб Росії вплинути на результат президентських виборів в США в 2016 році з метою перешкодити Гілларі Клінтон стати главою держави.

Зокрема, хакерів, яких вважають пов'язаними з Кремлем, звинувачують в атаці на сервери Демократичної партії і публікації даних з них. Крім того, передвиборчий штаб Дональда Трампа підозрюють у змові з російськими політиками.

Москва послідовно заперечує ці звинувачення. На початку червня Володимир Путін назвав звинувачення на адресу Дональда Трампа в контактах з російською владою спробою вирішити внутрішньополітичні питання за допомогою зовнішньополітичних інструментів.

Раніше Директор Центрального розвідувального управління США Майк Помпео заявив, що сайт публікації викрадених таємних і конфіденційних матеріалів інших держав WikiLeaks і його засновник відіграють роль «ворожої розвідувальної служби», яку використала військова розвідка Росії для втручання у президентські вибори у США.