НОВИНИ

Парламент Великої Британії зазнав кібератаки

Парламентарі не можуть потрапити в свої електронні скриньки, коли перебувають за межами Вестмінстера.

Британський парламент постраждав від кібератаки, парламентарі не можуть потрапити в свої електронні скриньки, коли перебувають за межами Вестмінстера. Про це повідомляє Reuters із посиланням на політиків та британські ЗМІ

"Газета The Telegraph повідомила, що парламентарів попередили про кібератаку у п'ятницю, а у суботу вони не змогли отримати доступ до своїх електронних скриньок", - зазначає видання.

Про кібератаку повідомив також член Ліберально демократичної партії в Палати лордів Кріс Реннард у своєму Twitter. "Кібератака на Вестмінстер, парламентські емейли неможливо читати віддалено", - написав він.

Водночас, BBC із посиланням на прес-секретаря Палати громад Великої Британії повідомляє, що відсутність доступу до поштовик скриньок пов'язана із кроками, що вживаються для подолання наслідків атаки  

"Парламент виявив несанкціоновані спроби отримати доступ до парламентських акаунтів", - сказала прес-секретар Палати громад. 

Нагадаємо, 12 травня сталася масштабна кібератака, яка заблокувала 75 тисяч комп’ютерів у 99 країнах світу. З'явилася навіть інтерактивна карта, що показує, як поширюється вірус WannaCry. 13 травня представники країн G7 домовилися спільно протистояти кібератакам. Окрім того, президент США Дональд Трамп у ніч на 13 травня скликав термінову нараду з питань внутрішньої безпеки через стрімке поширення вірусу WannaCry.