НОВИНИ

Порошенко розповів, чому для нього важливо зустрітися з Трампом раніше від Путіна

Це необхідно для того, щоб "всі були озброєні інформацією і нікому не залишити жодного шансу на несправедливість".

Президент Петро Порошенко заявив, що Україна має міцну двопартійну підтримку в Конгресі США, а під час зустрічі із Дональдом Трампом йому вдасться "озброїти інформацією" всіх. Про це повідомляє прес-службва глави держави у вівторок, 20 червня.

"Подивіться яку потужну і фантастичну підтримку ми зараз маємо у Сполучених Штатах. Я прибув сьогодні з першим візитом після президентських виборів (виборів Президента США - Ред.). І ми маємо фантастичну програму", - сказав Порошенко.

Він також пояснив, чому саме важливо, що президент України зустрічається з Трампом раніше від російського лідера Володимира Путіна.

"Дуже важливо, що моя зустріч, як українського Президента, в Білому домі буде раніше, ніж зустріч Путіна. Це необхідно для того, щоб «всі були озброєні інформацією і нікому не залишити жодного шансу на несправедливість", - додав президент.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко зробочою поїздкою прилетів у Вашингтон для зустрічі з президентом США Дональдом Трампом. Зусчтріч запланована на 11:00 за місцевим часом (18:00 за Києвом).