НОВИНИ

Киян попередили про тимчасове обмеження водопостачання у трьох районах міста

Комунальники анонсували виконання планових робіт.

У вівторок, 20 червня, у Дніпровському, Оболонському та Солом’янському районах тимчасово обмежать водопостачання до низки об’єктів через виконання планових робіт. Про це повідомили в ПАТ «АК «Київводоканал», інформує прес-служба КМДА.

Зокрема, в Оболонському районі на вул. Миколи Юнкерова, 97-Д із 9:30 до 19:00 буде відсутнє водопостачання до 29 прилеглих приватних житлових будинків у зв’язку із врізкою запірної арматури діаметром 100 мм і встановленням пожежного гідранту.

Також у Дніпровському районі з 10:00 до 20:00 на розі вулиць Новоросійської і Василя Вишиваного, а також на розі вул. Новоросійської та пров. Макаренка тимчасово обмежать водопостачання до приватних осель – тут здійснюватимуть врізку/заміну запірної арматури та пожежних гідрантів.

Окрім того, з 10:00 до 18:00 на розі вулиць Юрія Шумського та Березняківської фахівці «Київводоканалу» ремонтуватимуть запірну арматуру на водоводі Д=500 мм. Так, буде обмежено водопостачання до школи, двох господарських комплексів і декількох закладів громадського харчування.

У Солом’янському районі орієнтовно з 9:30 до 18:00 через роботи на водопровідній ділянці на Чоколівському бульварі, 13 без води тимчасово перебуватимуть два житлових будинки, дитсадок, адмінприміщення Науково-дослідного інституту.

«Такі вимушені заходи необхідні для забезпечення належного функціонування водопровідної системи міста. «Київводоканал» просить вибачення за тимчасові незручності», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що п'ять районів столиці можуть залишитися без гарячого водопостачання до початку опалювального сезону 2017-2018 років через зупинку ТЕЦ-6. Мова йшла про Дарницький, Дніпровський, Подільський, Деснянський та Оболонський райони столиці.

Згодом у КМДА заявили, що до 25 червня буде відновлена повноцінна робота ТЕЦ № 6, а отже відновиться гаряче водопостачання в кількох районах столиці.