НОВИНИ

У КМДА розповіли, коли може відновитися гаряче водопостачання в п'яти районах столиці

Раніше повідомлялося, що п'ять районів Києва можуть залишитися без гарячої води до початку опалювального сезону.

У Києві міська влада сподівається, що до кінця поточного тижня буде відновлена повноцінна робота ТЕЦ № 6, а отже відновиться гаряче водопостачання в кількох районах столиці. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, інформує прес-служба КМДА.

У прес-службі нагадали, що відключення теплоелектроцентралі здійснене дочірнім підприємством НАК «Нафтогаз» «Укртрансгаз» у зв’язку із заборгованістю ПАТ через «Київенерго» за транспортування природного газу. Загалом борг «Київенерго» за спожитий газ складає 3,5 млрд. Із них 2,2 мільярди гривень – борги держави.

31 травня мер Києва Віталій Кличко звернувся із листом до уряду з проханням терміново вирішити проблеми взаєморозрахунків за природний газ, а також провів низку переговорів з цього приводу.

«Відключення потужностей, таких як ТЕЦ № 6, не сприяє підвищенню платіжної дисципліни. Ми повинні шукати компромісні шляхи подолання проблеми без шкоди для мешканців. Заборгованість держави за пільги і субсидії, а також через різницю у тарифах складає більше половини боргу «Київенерго», – повідомив Пантелеєв.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що п'ять районів столиці можуть залишитися без гарячого водопостачання до початку опалювального сезону 2017-2018 років через зупинку ТЕЦ-6. Мова йшла про Дарницький, Дніпровський, Подільський, Деснянський та Оболонський райони столиці.