НОВИНИ

У військовій частині в Борисполі боєць поранив цивільного

Прокуратура встановлює обставини події.

У Борисполі військовослужбовець спричинив вогнепальне поранення цивільній особі, розпочато кримінальне провадження. Про це повідомили в прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України. 

«18 червня 2017 року, перебуваючи у складі добового наряду військової частини, військовослужбовець побачив сторонню особу, яка начебто незаконно проникла на військовий об'єкт та здійснив постріл з табельної вогнепальної зброї, спричинивши вогнепальне поранення в ногу потерпілому, який безпідставно перебував на території поста», - йдеться у повідомленні.

Військовою прокуратурою Дарницького гарнізону Центрального регіону України за фактом інциденту у місті Борисполі, де військовослужбовець здійснив постріл у цивільну особу, внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 414 КК України, тобто порушення правил поводження зі зброєю, що заподіяло потерпілому тілесні ушкодження.

Проводяться першочергові слідчі дії. Встановлюються обставини події.

Нагадаємо, в Конотопі (Сумська область) депутат обласної ради Сергій Демеха відкрив стрілянину по людях на вулиці.

Крім того, на Дніпропетровщині депутат Кам'янської міської ради Дмитро Пучкін обстріляв працівників аварійно-диспетчерської служби під час того, як фахівці проводили планові роботи для відновлення пуску газу в населений пункт.