НОВИНИ

У прокуратурі уточнили кількість конфіскованого майна Одеського НПЗ

Орієнтовна вартість майна, до якого застосовано спецконфіскацію, складає понад 200 мільйонів доларів США.

У рамках розслідування кримінального провадження застосовано спеціальну конфіскацію всього майна Одеського нафтопереробного заводу та ТОВ “Енергія і газ Україна” на користь держави на суму понад 200 млн грн. Про це  заявив прокурор Одеської області Олег Жученко на брифінгу у понеділок, 19 червня, передає прес-служба відомства.

Згідно із повідомленням, за рішенням суду на користь держави конфісковано нежитлові виробничі приміщення та адміністративні будівлі загальною площею понад 38 тисяч квадратних метрів, а також земельні ділянки площею 77 гектарів та установки для забезпечення діяльності заводу.

"За попередніми підрахунками орієнтовна вартість майна, до якого застосовано спецконфіскацію, складає понад 200 мільйонів доларів США", - йдеться у повідомленні.

Внаслідок злочинних оборудок із понад 800 тис тонн нафтопродуктів до державного бюджету України не надійшло понад 2,1 млрд грн.

Нагадаємо, районний суд Одеси виніс вирок про спецконфіскацію цілісного майнового комплексу Одеського Нафтопереробного заводу.

22 квітня за клопотанням прокуратури судом арештовано колишнього заступника генерального директора з поставок ПАТ «Одеський НПЗ».

Загалом під час розслідування прокуратура Одещини спільно з органами поліції та Управлінням Служби безпеки України в області повідомили про підозру 16 фігурантам злочинних оборудок з нафтопродуктами по так званій «схемі Курченка». Щодо однієї особи судом вже винесено обвинувальний вирок.