НОВИНИ

Поліція Лондона повідомила про значне збільшення жертв пожежі у багатоповерхівці

Скотланд-Ярд попередив, що число загиблих може ще зрости, але "не так істотно, як в останні дні".

Поліція Лондона повідомила про те, що число жертв пожежі, яка сталася в ніч на 14 червня у багатоповерхівці Grenfell Tower, зросла до 79 осіб.

"За інформацією станом на сьогоднішній ранок, боюся, мені доведеться визнати, що під час пожежі загинули або пропали, і ми вважаємо їх загиблими, 79 осіб", - заявив у понеділок, 19 червня, представник Скотланд-Ярду Стюарт Канді.

Він попередив, що число загиблих може збільшитися, але "не так істотно, як в останні дні". За його словами, п'ять осіб, яких вважали загиблими у вогні, знайдені живими і здоровими.

З 19 червня постраждалим від пожежі почнуть виплачувати по 5500 фунтів стерлінгів (близько 6276 євро) з державного фонду на випадок надзвичайних ситуацій. У п'ятницю, 16 червня, прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей повідомила про створення фонду в розмірі 5 млн фунтів (5,7 млн ​​євро) на підтримку жителів висотки, які постраждали під час пожежі.

У будівлі Grenfell Towel проживали від 400 до 600 осіб. Гасіння вогню тривало більше двох діб. Згідно з офіційною інформацією поліції Лондона, на цей момент загиблими вважаються 30 людей.

Нагадаємо, що в ніч на 14 червня у західній частині Лондона сталася масштабна пожежа багатоповерхівки, до гасіння якої долучено близько 200 пожежників. Рятувальники зазначають, що не сподіваються знайти живих після пожежі. Крім того, в лондонській поліції повідомили про відсутність даних, які вказують на те, що пожежа сталася в результаті теракту.