НОВИНИ

  ▪   Станіслав Козлюк

У МІП розповіли, коли побудують телевежу в Покровську

За словами Джапарової, основним питанням є виділення ділянки під телевежу, вона має з'явитися до початку наступного року.

Телерадіовежу в Покровську Донецької області планують побудувати до початку 2018 року. Про це під час прес-конференції в Києві 19 червня заявила перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова, передає кореспондент Тижня.

«Щодо Покровська – минулого тижня ми були там з аудитом. Дивилися земельну ділянку, яку нам планують виділити на будівництво вежі. Вона має бути 150 метрів у висоту і покриватиме 20 км», – повідомила Джапарова, відповідаючи на питання журналістів.

За її словами, якщо говорити про конкретні дати, то очікується, що вежа має з’явитися наприкінці 2017-го або на початку 2018 року.

«Що ж до часу – то були наступні дати: кінець цього року, або початок наступного. Але наразі головне, аби виділили під неї земельну ділянку. Оскільки встановлення вежі – то вже питання друге», – зазначила Джапарова.

Окрім того, вона зауважила, що приблизна вартість проекту складе від 13 до 23 млн грн. Кінцева цифра, за її словами, залежить від проектувальних робіт.

Нагадаємо, за словами заступника Міністра інформаційної політики України Дмитра Золотухіна, міністерство розробило законопроект щодо внесення змін в державний бюджет на 2017 рік, який має сприяти відновленню мовлення на Донбасі. Законопроект передбачає субвенції у розмірі 23,6 млн гривень на будівництво нової антенно-щоглової споруди в Покровську та 5,8 млн грн цифрові передавачі в Донецькій області. Крім того, було погоджено будівництво нової щогли в Покровську висотою 200 метрів замість існуючої, висота якої складає 69 метрів. У прес-службі зазначили, що аудиторія, яка зможе отримувати сигнал українського телебачення, збільшиться орієнтовно до 850 тис. глядачів, аудиторія українського радіо - до 580 тис. слухачів.