Міністр інформаційної політики Юрій Стець вважає, що наступним очільником міністерства має бути Еміне Джапарова, нині перший заступник міністра. Про це Стець сказав під час прес-конференції в Києві 19 червня, передає кореспондент Тижня.

«Думаю, це питання має вирішувати коаліція. Але, як на мене, наступним міністром інформаційної політики має бути Джапарова», – сказав він.

Він також підтвердив, що причиною його звільнення є стан здоров’я. «Наприкінці минулого тижня я виписався з лікарні. Я хочу озвучити дві тези. Причиною моєї відставки справді є стан мого здоров'я. Не треба шукати якихось конспірологічних версій. У мене прекрасні стосунки з президентом, прем’єр-міністром, урядом», – сказав Стець.

«Сподіваюся, парламент цього тижня проголосує мою відставку, час у нього ще є. Але для мене важливо, щоб ті проекти, які були під час мого міністрування, були завершені до завершення моєї каденції», – наголосив Стець. Зокрема, мова йде і про реінтеграцію Донбасу.

Міністр додав, що проситиме голосувати за його відставку в четвер, 22 червня. За його словами, в середу депутати розглянуть його заяву на засіданні комітету, в четвер внесуть в зал і проголосують.

Нагадаємо, 31 травня міністр інформаційної політики України Юрій Стець передав заяву про відставку голові Верховної Ради України Андрію Парубію. Причиною звільнення в прес-службі МІП назвали стан здоров'я Стеця.

Нагадаємо, Кабмін офіційно створив Мінінформполітики 14 січня 2015 року, а Верховна Рада призначила очільником нового міністерства Юрія Стеця ще 2 грудня 2014 року.