НОВИНИ

  ▪   Станіслав Козлюк

Стець: Наступним міністром інформполітики має бути Джапарова

Міністр підтвердив, що подав заяву на звільнення через стан здоров'я.

Міністр інформаційної політики Юрій Стець вважає, що наступним очільником міністерства має бути Еміне Джапарова, нині перший заступник міністра. Про це Стець сказав під час прес-конференції в Києві 19 червня, передає кореспондент Тижня.

«Думаю, це питання має вирішувати коаліція. Але, як на мене, наступним міністром інформаційної політики має бути Джапарова», – сказав він.

Він також підтвердив, що причиною його звільнення є стан здоров’я. «Наприкінці минулого тижня я виписався з лікарні. Я хочу озвучити дві тези. Причиною моєї відставки справді є стан мого здоров'я. Не треба шукати якихось конспірологічних версій. У мене прекрасні стосунки з президентом, прем’єр-міністром, урядом», – сказав Стець.

«Сподіваюся, парламент цього тижня проголосує мою відставку, час у нього ще є. Але для мене важливо, щоб ті проекти, які були під час мого міністрування, були завершені до завершення моєї каденції», – наголосив Стець. Зокрема, мова йде і про реінтеграцію Донбасу.

Міністр додав, що проситиме голосувати за його відставку в четвер, 22 червня. За його словами, в середу депутати розглянуть його заяву на засіданні комітету, в четвер внесуть в зал і проголосують.

Нагадаємо, 31 травня міністр інформаційної політики України Юрій Стець передав заяву про відставку голові Верховної Ради України Андрію Парубію. Причиною звільнення в прес-службі МІП назвали стан здоров'я Стеця.

Нагадаємо, Кабмін офіційно створив Мінінформполітики 14 січня 2015 року, а Верховна Рада призначила очільником нового міністерства Юрія Стеця ще 2 грудня 2014 року.