НОВИНИ

Антимонопольний комітет України почав досліджувати конкуренцію на лотерейному ринку

Перевірятимуть інформацію про можливу монополізацію.

Антимонопольний комітет України 19 червня розпочав дослідження стану конкуренції на лотерейному ринку. Про це повідомляється на сайті АМКУ.

У комітеті вважають, що постанова Кабміну «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей та встановлення розміру плати за видачу ліцензії на провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей» може мати негативний вплив на стан конкуренції на ринку лотерей.  

«За результатами здійсненого аналізу було встановлено, що критерії до ліцензіатів (здобувачів ліцензії) в проекті постанови не можуть бути визнані об’єктивними, при цьому державним банкам надаються переваги порівняно з іншими ліцензіатами (здобувачами ліцензії) в отриманні ліцензії на провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей, що може мати негативний вплив на стан конкуренції на ринку»,  - зауважується у заяві.

Зазначається також, що численні звернення щодо можливої монополізації лотерейного ринку будуть перевірені та враховані при визначенні заходів, необхідних до вжиття за результатами дослідження.

Нагадаємо, що 26 квітня АМКУ оштрафував ПАТ "Київстар" на 43,52 тис. грн за неподання інформації на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним термін.