Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
19 червня 13:39   ▪   Версія для друку

Антимонопольний комітет України почав досліджувати конкуренцію на лотерейному ринку

Перевірятимуть інформацію про можливу монополізацію.

Антимонопольний комітет України 19 червня розпочав дослідження стану конкуренції на лотерейному ринку. Про це повідомляється на сайті АМКУ.

У комітеті вважають, що постанова Кабміну «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей та встановлення розміру плати за видачу ліцензії на провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей» може мати негативний вплив на стан конкуренції на ринку лотерей.  

«За результатами здійсненого аналізу було встановлено, що критерії до ліцензіатів (здобувачів ліцензії) в проекті постанови не можуть бути визнані об’єктивними, при цьому державним банкам надаються переваги порівняно з іншими ліцензіатами (здобувачами ліцензії) в отриманні ліцензії на провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей, що може мати негативний вплив на стан конкуренції на ринку»,  - зауважується у заяві.

Зазначається також, що численні звернення щодо можливої монополізації лотерейного ринку будуть перевірені та враховані при визначенні заходів, необхідних до вжиття за результатами дослідження.

Нагадаємо, що 26 квітня АМКУ оштрафував ПАТ "Київстар" на 43,52 тис. грн за неподання інформації на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним термін. 

 

 


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено