НОВИНИ

Одеський НПЗ повністю перейшов у власність держави

Відповідне рішення ухвалив суд.

Районний суд Одеси виніс вирок про спецконфіскацію цілісного майнового комплексу Одеського Нафтопереробного заводу. Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко в Facebook у понеділок, 19 червня.

"В рамках укладення угоди зі слідством районний суд Одеси виніс вирок про спецконфіскацію цілісного майнового комплексу Одеського НПЗ як знаряддя злочину злочинної організації Курченка", - повідомив Луценко.

Він зазначив, що завод перейшов у власність держави в особі Кабінету Міністрів.

Раніше слідчий суддя Приморського райсуду Одеси надав дозвіл на затримання і доставку в суд для обрання запобіжного заходу колишніх генерального директора та виконавчого директора ВАТ "Одеський НПЗ".

Нагадаємо, 22 квітня за клопотанням прокуратури судом арештовано колишнього заступника генерального директора з поставок ПАТ «Одеський НПЗ».

Загалом під час розслідування прокуратура Одещини спільно з органами поліції та Управлінням Служби безпеки України в області повідомили про підозру 16 фігурантам злочинних оборудок з нафтопродуктами по так званій «схемі Курченка». Щодо однієї особи судом вже винесено обвинувальний вирок.