НОВИНИ

У НАТО вирішили посилити присутність на східному фланзі через російсько-білоруські навчання

Наймасштабніші навчання РФ "Захід-2017" заплановані на вересень цього року.

Північно-атлантичний альянс НАТО посилить присутність у східних країнах альянсу під час російсько-білоруських навчань "Захід-2017". Про це заявив командувач сухопутних військ США у Європі Бен Ходжес, передає "5 канал".

Навчання "Захід-2017" заплановані на вересень цього року на території Білорусі. Вони об’єднають понад 100 тисяч військових і будуть найбільшими російськими навчаннями із 2013 року.

Натомість американські військові збираються провести свої навчання у Швеції, Польщі і в Україні – в той самий час, коли відбудеться російський "Захід-2017".

За словами Бена Ходжеса, Росії не можна довіряти, адже існує безліч прикладів того, як Москва не дотримується жодних домовленостей і постійно порушує обіцянки.

"Коли Росія захопила Крим – це відбувалося на тлі військових навчань. Коли росіяни увійшли в Грузію – також були навчання. І я б не виключав подібного розвитку подій у зв’язку з цими навчаннями. Але НАТО – це професіонали, ми всі працюємо над тим, щоб мати найвищий рівень готовності під час от таких от навчань", – зазначив командувач сухопутних військ США у Європі. 

Нагадаємо, 12 червня у Литві стартували найбільші в цьому році міжнародні військові навчання НАТО "Залізний вовк 2017".