НОВИНИ

У Парижі відбувся мітинг проти приїзду Путіна

Акція протесту пройшла під гаслом "Єдина Європа проти політики Путіна".

У неділю, 28 травня, у Парижі на площі Прав людини пройшли протести проти візиту до Франції російського президента Владіміра Путіна, повідомили ЗМІ.

Зазначається, що мітинг відбувся під гаслом "Єдина Європа проти політики Путіна".

Метою мітингу став заклик до нового президента Франції Еммануеля Макрона нагадати російському лідерові про необхідність припинити порушення прав людини в Росії і порушення Росією міжнародного права щодо інших країн.

У заяві учасники заходу наголосили, що обов'язок президента Франції - захищати французькі та європейські цінності, зокрема і перед Путіним, якому треба сказати прямо в обличчя, що Франція і Європа більше не терпітимуть ворожі спроби Кремля дестабілізувати цілий континент.

В акції брали участь кілька десятків активістів, які тримали плакати із закликами звільнити українських ув'язнених, які перебувають у Росії, зокрема режисерів Олега Сенцова і Олександра Кольченка, журналіста Романа Сущенка.

Повідомляється, що на акцію прийшли також російські опозиціонери та емігранти.

Нагадаємо, 28 травня родини українських політв’язнів звернулися до Макрона напередодні його зустрічі з Путіним та попросили президента Франції зробити все можливе для звільнення всіх політичних заручників Кремля.

Як повідомлялося, президент Франції Емманюель Макрон 29 травня проведе зустріч з російським лідером Владіміром Путіним у Версальському палаці.