НОВИНИ

У США Комітет з розвідки запросив всі записи розмов з початку президентської кампанії Трампа - WP

Йдеться про документи, електронні листи та записи телефонних розмов з червня 2015 року.

Комітет Сенату Конгресу Сполучених Штатів Америки з розвідки, який розслідує втручання Росії у вибори 2016 року, затребував у команди Дональда Трампа зібрати та підготувати всі документи, електронні листи і записи телефонних розмов з початку президентської кампанії, а саме з червня 2015 року. Про це повідомили у виданні The Washington Post у п'ятницю, 26 травня.

За інформацією джерел, лист із запитом від Сенату надійшов у комітет з проведення кампанії Трампа минулого тижня і був адресований особі, відповідальній за фінанси.

«З тих пір деякі колишні члени команди Трампа отримали повідомлення і пропозиції співпрацювати», - йдеться у статті видання.

Очікується, що в найближчі дні до десятка колишніх працівників президенсткої кампанії Трампа звернуться, щоб переконатися, що вони знайомі із запитом.

Як пише видання, лист підписали Сенатори Річард Бьорр та Марк Уорнер, представники яких утрималися від коментарів з даного питання.

Нагадаємо, 26 травня зі ЗМІ стало віомо, що зять Трампа є одним з основних фігурантів розслідування про зв'язки з Росією.