НОВИНИ

Нардеп Бобов заплатив понад 37 млн грн податків

Проте депутат не згоден зі звинуваченнями в несплаті податків і обіцяє подати до суду.

Народний депутат групи "Відродження" Геннадій Бобов сплатив суму податкової недоїмки в розмірі 37 млн 866 тис. гривень. Про це написав у Facebook генпрокурор Юрій Луценко.

Сам Геннадій Бобов повідомив, що "виконав усі зобов'язання, хоча і не погоджується з ними".

"Пeрeконаний, що остаточну крапку в цій справі поставить суд", - написав він у Facebook.

Як повідомлялося, Генпрокуратура України в рамках перевірки електронних декларацій підготувала подання до Верховної Ради України на зняття депутатської недоторканності з трьох народних депутатів — Геннадія Бобова (група "Відродження"), Євгена Дейдея (фракція "Народний фронт" та Андрія Лозового (фракція "Радикальної партії")

24 травня подання на Бобова надійшло в Раду, подання на Дейдея і Лозового повернули в Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру на доопрацювання.

Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що Геннадій Бобов згоден з інкримінованими йому порушеннями при сплаті податків і готовий сплатити $1 млн.

Бобов підтвердив, що прийняв вимогу представників держави сплатити 28 млн грн до бюджету України, але не згоден зі звинуваченнями і "залишає за собою право звернутися до суду для отримання остаточного та справедливого рiшення".